Skip to content

Wescott Baur Ziemassvētku interjera dizains: saglabā vienkāršību


ziemassvētku interjera dizains no Wescott Baur

Wescott Baur ir Grega un Lisas (Greg Wescott un Lisa Baur) dizaina un interjera kopuzņēmums, kas atrodas Čikāgā. Viņu aizraušanās ir dzīvojamo māju pārveidošana elegantā, mājīgā un skaistā mājoklī.

Viņu pārliecība ir, ka elegants, individuāli izstrādāts interjera dizains ievērojami veicina cilvēka personīgo izaugsmi, panākumus karjerā un labklājību kopumā. Mani uzrunāja Grega un Lisas radītās Ziemassvētku dekorācijas. Tās tiešām ir brīnišķīgas ar savu eleganci, izsmalcinātību un greznumu. Kā apgalvo dizaineru pāris, patiesībā viss ir vienkāršs, galvenais ir zināt ko un kā pareizi kombinēt.

 

ziemassvētku dekorācijas Wescott Baur

ziemassvētku interjera dizains no Wescott Baur

ziemassvētku interjera dizains no Wescott Baur

ziemassvētku interjera dizains no Wescott Baur

ziemassvētku dekorācijas galdam

ziemassvētku dekorācijas galdam

ziemassvētku dekorācijas galdam

ziemassvētku dekorācijas no Wescott Baur

Viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, lai svētki būtu izdevušies, ir smaržas. Telpa, kas pildīta ar Ziemassvētku krāsām, gaismām un smaržām, ir sirdij silta un mājīga. Smaržas iedvesmo, it īpaši piparkūku, krustnagliņu un mandarīnu aromāts.

Otra tik pat svarīga lieta, kā smaržas, ir rotājumu izvēle. Gregs un Lisa iesaka vispirms sākt ar dekoru krāsu izvēli, kas saskan ar pašreizējo mājas interjeru un esošajiem rotājumiem. Lai iegūtu jaunas dvesmas, var papildināt rotājumus ar jaunām tendencēm. Katru gadu veikalos rotājumu klāsts mainās atkarībā no modes aktualitātēm. Šādi papildinot dekorācijas var atdzīvināt vai pat  iegūt pilnīgi jaunu interjera dizainu.

Un visbeidzot, trešā lieta, kas dizaineru prāt, lieliski atdzīvina un papildina Ziemassvētku interjeru, ir dzīvi telpaugi, kā baltas orhidejas, mārtiņrozes, puansetijas (Ziemassvētku zvaigznes) un dažādi griezti skujkoki, kā egle, kadiķis, priede un ciedrs. Labākam efektam, zarus ieteicams griezt dažādos garumos, veidojot kompozīciju sākot no garākiem zariem lejā- uz augšu ar īsākiem.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *