Skip to content

Vinila uzlīmes mājokļa interjerā


sienas uzlīmesPēdējo dažu gadu laikā tendence izmantot vinila uzlīmes ir ievērojami pieaugusi. Tās ir kļuvušas populāras un tiek izmantotas visu telpu dekorēšanai, sākot no viesistabas līdz pat virtuvei.

Tāpēc pasktīsimies tuvāk uz dekoratīvo uzlīmju priekšrocībām un īpašībām, kas tās ir padarījušas par tik iecienītām cilvēku vidū, un uz to, kā tās oriģnāli maina telpas kopējo dizainu.

 

 

Vinila uzlīmes ir pieejamas daudz dažādās krāsās, formās un stilos

Mūsdienās ar vien biežāk tradicionālo tapešu vietā izmanto salikumu- krāsotas sienas un vinila uzlīmes. To krāsu dažādība un plašais tematikas klāsts sniedz iespēju tās izmantot sākot no mājokļa līdz pat birojam.

sienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmessienas uzlīmes

 

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

dekoratīvas sienas uzlīmesdekoratīvas sienas uzlīmesdekoratīvas sienas uzlīmesdekoratīvas sienas uzlīmesdekoratīvas sienas uzlīmesdekoratīvas sienas uzlīmes

 

sienu uzlīmessienu uzlīmessienu uzlīmessienu uzlīmessienu uzlīmes

 

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

dekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmes

 

dekoratīvas uzlīmesdekoratīvas uzlīmes

 

vinila uzlīmesvinila uzlīmes

 

Uz kādas virsmas var lietot sienu uzlīmes

Lielākā daļa uzlīmju var tikt lietotas uz ļoti plaša klāsta sausām virsmām, pat uz tām, kam ir izteikta struktūra. Tās var līmēt uz griestiem, stikla, durvīm, vannas istabā uz flīzēm vai virtuvē uz skapīšu durtiņām. Lieliska iespēja ļauties radošumam un izmantot jebkuru mājokļa virsmu, lai to atdzīvinātu un padarītu oriģinālu. Lieliski iederēsies bērnistabas interjerā.

vinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmes

 

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

vinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmesvinila uzlīmes

 

Viegli līmēt un noņemt

Vinila uzlīmes ir viegli pielīmēt. Galvenais priekšnoteikums, kas jāievēro pie līmēšanas, ir tas, ka virsmai ir jābūt tīrai un sausai. Tās neatstāj līmes paliekas un nebojā virsmu pie noņemšanas, līdz ar to bieži var mainīt dekorācijas. Lai pielīmētu un noņemtu sienu uzlīmenas nav nepieciešama profesionāļa palīdzība. To var katrs pašrocīgi izdarīt mājas apstākļos, tomēr, ja māc šaubas, par to, ka varētu kļūdīties, var pieaicināt palīgā kādu, kurš to ir darījis iepriekš vai noskatīties pamācošu video, kā to dara praksē.

 

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

2 Comments

  1. Tatjana says:

    Labdien!

    Ieraudziju jusu majaslapa “Vinila uzlīmes”. Kur var tadus pasutit? Cik maksa jusu pakalpojumi?

  2. haralds says:

    Labdien! Vai vinila uzlimes ir iespejams limet ari uz krasojamam tapetem?

Leave a Reply

Current day month ye@r *