Skip to content

30 m2 studio tipa dzīvokļa interjers Francijā


dzivokļa interjers 30 m2

Pirmajā mirklī var šķist, ka 30 m2 ir pārāk maza platība dzīvoklim un neko prātīgu tajā nevar izveidot. Tad nu lūk ir viens no mūsuprāt veiksmīgiem piemēriem, kā ar TIK niecīgu kopējo platību var panākt labu rezultātu.

Pārsteidzoši, cik veiksmīgi dizaineri pratuši izmantot nelielos telpas izmērus, iekļaujot tajā virtuvi, viesistabu, guļamistabu un arī ēdamzonu. Rezultātā tapis pilnībā funkcionāls dzīvoklis ar visām ērtībām, kas nepieciešamas mūsdienu cilvēkam.

 

Interjerā it visur ir manāmi akcenti kā piemēram gleznas pie sienas un dekoratīvie spilveni. Tie atdzīvina interjeru un palīdz telpu sadalīt pa zonām. Ja pamanīji, tad arī apgaismojums ir zonēts.

Dabīgā akmens siena telpu sadala divās daļās, nodalot dzīvojamo zonu no guļamistabas.

 

dzivokļa interjers 30 m2

dzivokļa interjers 30 m2

interjers dzīvokļa 30 m2

interjers dzīvokļa 30 m2

dzivokļa interjers 30 m2

interjers dzīvokļa 30 m2

interjers dzīvokļa 30 m2

 

Vannasistaba ir vienīga nodalītā telpa visā interjerā. Un neskatoties uz tās mazo platību, dizaineri pratuši tajā ievietot visu nepieciešamo.

Kopumā labs piemērs, kā ar krāsu toni, aksesuāriem un apgaismojumu var veiksmīgi zonēt telpu.

Arī turpmāk mēs ik brīdi padalīsimies ar mūsuprāt noderīgiem risinājumiem maza dzīvokļa iekārtošanai. Ja atradi sev ko interesantu vai noderīgu, padalies izmantojot “Draugiem Ieteikt”.

Uz tikšanos citā rakstā,

Andra & Armands

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *