Skip to content

Nezūdošā klasika interjerā: Spogulis saules formā


spogulis saules formā

Tāpat kā krāsa spējīga izraisīt emocijas (pozitīvas vai negatīvas), tāpat arī priekšmeti un to formas gan dabā, gan interjerā. Viens no šādiem priekšmetiem ir spogulis saules formā jeb (starburst mirrors) no angļu valodas. Tā aizsākums meklējams vēl 17. gadsimtā.

Simbolizē godību un majestātiskumu.

 

 

 

Laika posmā no 1940 gada tas sasniedza savu kulmināciju un kļuva par dominējošu priekšmetu interjerā, nezaudējot savu popularitāti līdz pat šodienai. Dizaineri aizvien to cenšas ievietot gandrīz katrā mūsdienīgā interjerā. Pieejami dažādās formās, krāsās un materiālos. Ļoti iecienīta ir zelta krāsa, jo tā pielīdzinās saules gaismai, lieliski atdzīvina un vizuāli sasilda interjeru.

Greznākiem darbiem cena svārstās no $300 līdz pat vairākiem tūkstošiem atkarībā no pielietotā materiāla un izmēriem. Visnotaļ izsmalcināts dekors, kas piedos personību ikvienā interjerā.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

spogulis pie sienas

 

dekors pie sienas

 

sienas dekors ar spoguli

 

spogulis saules formā

 

spogulis pie sienas

 

dekors pie sienas ar spoguli

 

apaļš spogulis pie sienas

 

spoguļi

Kādas ir tavas domas par šo dizaina elementu? Varbūt esi esi to manījis (usi) kādā no mūsu veikaliem? Padalies, jo tava pieredze, padoms var noderēt arī citiem!

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Armands

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

2 Comments

  1. Arturs says:

    Viens no populārākajiem starburst mūsdienu spoguļiem ir atrodams “Baker” ražotāja kolekcijā. Agrāk bija viņiem veikals uz Ausekļa ielas, bet kas ir tagad oficiālais pārstāvis bez google nemācēšu atbildēt :)

  2. Armands says:

    Paldies, Artur, par informāciju, kura es domāju noderēs kādam mūsu lasītājam!

Leave a Reply

Current day month ye@r *