Skip to content
Klasiska stila virtuves dizains privātmājā, Iecavā

Virtuves dizaina izstrāde pēc prakses visbiežāk iedalās divos variantos- pirmais variants, kad klients nezin un neredz vīziju, kā varētu izskatīties plānojums, toņi, dizains kopskatā un otrs variants, kad klientam jau ir vairākas idejas un vīzija par to, kā vajadzētu izskatīties iekārtojumam, un dizainers ir nepieciešams, lai palīdzētu visas idejas apvienot vienkopus, radot ērtu, funkcionālu interjeru.

Šoreiz ar klientu tikāmies klātienē, lai izrunātu un realizētu otro variantu, kad ir idejas, bet nevar saprast, ko un kā labāk savietot, sakombinēt toņos, kā atrast piemērotāko virtuves un citu mēbeļu izkārtojumu atvērta tipa plānojumā. Pirmā stāva viesistaba, virtuve un ēdamzona ir apvienota vienā telpā. Tāpēc, galvenā prasība attiecībā uz virtuvi bija, lai tā būtu atdalīta no viesistabas zonas, kaut vai sajūtās, lai nav tā, ka dīvānā sēž un sajūta, ka virtuvē. Pēc kopīga un pozitīva darba, lūk rezultāts! :)

Virtuves iekārtas specifikācija Virtuves iekārtas tehniskā specifikācija.

Interjera dizaina pakalpojums: Virtuves iekārtas dizains (3D vizualizācija, risinājums , tehniskā specifikācija ražotājam).

Interjera dizains klasiska stila virtuvei