Skip to content

Pītas mēbeles mūsdienīgā viesistabā


pītas mēbeles istabaiAgrāk pītās mēbeles tika izmantotas kā interjera akcents muižās. No tiem laikiem vēl ir saglabājušies steriotipi, ka šāda stila mēbeles labi izskatās tikai lauku mājās vai vasarnīcās.

Par spīti steriotipiem, pītās mēbeles arvien aktīvāk sāk ieņemt vietu pilsētas dzīvokļos. Tās vērtē ne tikai dēļ ekoloģiski tīrā materiāla, bet arī dēļ neatkārtojamās auras, ar kuru tās piepilda māju.

 

Kā izvēlēties pītas mēbeles viesistabai?

Iesākumā ir jāsaprot, kādā stilā gribas iekārtot māju un tad izejot no tā, jāpiemeklē pareizais mēbeļu veids.

Pītas mēbeles lieliski iederas gan klasiskajā, gan modernajā stilā. Tās padarīs vieglāku Hi Tek stilā iekārtotu mājokli, papildinot to ar mājīguma sajūtu.  Šīs mēbeles ir vieglas gan pēc uzbūves, gan vizuālā izskata. Tās ļoti labi sasauksies ar aksesuāriem, kas izgatavoti no dabīgajiem materiāliem. Piemēram, vāzes no akmens, bambusa paklājiņš vai lina aizskari.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

pītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabai 
 
zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)
 
pītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabai

 

Plusi un mīnusi

Uz pirmo skatu, pinums izskatās trausls un var rasties sajūta, ka iesēžoties pītā krēslā būs vien…čiks… un uz grīdas. Bet nē! Izrādās, ka  pīts krēsls var izturēt līdz 500 kg smaguma. Mēbeles pin no diezgan izturīgiem dabas materiāliem, kā vīnogulājs, rotangpalma, bambuss, cukurniedres un pūpolzari.

Liels pluss, ka šie materiāli ir veselībai nekaitīgi, neizdala kaitīgas vielas un saplusojot visu augstāk minēto, tie piedevām ļoti labi iederas mūsdienīgā mājokļa interjerā.

pītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabai

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

pītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabaipītas mēbeles istabai

Vienīgais pīto mēbeļu mīnuss ir to izmaksas. Pagaidām vēl  ne visi var atļauties iekārtot mājokli no dabīgās rotangpalmas un sizala, tomēr šim momentam ir alternatīvas. Dizaineri ir novērtējuši mēbeles no makslīgās rotangpalmas, tādām mēbelēm izmaksas ir mazākas.

Tātad, lai pārveidotu dzīvojamo istabu, vienkārši atliek izvēlēties pītās mēbeles no dabīgā vai makslīgā rotanga un pārvērtības var sākties.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *