Skip to content

Inovatīvas parketa grīdas no Jamie Beckwith


parketa grīdasJamie Beckwith ir pasaulē atzīta luksus interjera dizainere, kura ir radījusi inovatīvu koka parketa grīdas kolekciju “Enigma”.

Dizainere ir iedvesusi otru elpu tradicionālajam parketam, radot koka grīdas flīzes, kas sastāv no dažādiem moduļiem, kā piemēram, mozaika, puzle. Šī kolekcija sevī apvieno kreativitāti un dizainu, mākslu un funkcionalitāti. Šo iemeslu dēļ, Enigma parketa līnija  tiek abrīnota visā pasaulē.

Caur koka parketu var sajust cilvēku ieguldīto darbu. Enigma kolekcijas grīdas ir siltas un skaistas, īsts makslas darbs, piedevām, radīts ar rokām. Kā pamata materiālu koka grīdas flīzēm izmanto valriekstu un balto ozolu.

Parketa grīdas ar vilni jeb Enigma-Wave

Šajās bildēs redzms parkets pēc uztādīšanas. Tā nosaukums ir Enigma-Wave. Kā pamata materiāls ir izmantots balts ozols. Liektās līnijas mājoklim piedod dinamiskumu un dzīvīgumu. Maza dizaina nianse, bet rezultāts ir ātmiņā paliekošs. Skaisti un gaumīgi!

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)
 
parketa grīdas dizainsparketa grīdas dizainsparketa grīdas dizainsparketa grīdas dizains

Puzle parketa grīdas

Atšķirīgs un neierasts koka parkets, kam piemīt savdabīgs šarms un gudrs raksturs. Kā dizaina akcents lieliski iederas bērnistabā vai spēļu zonās. Izgatavots no massīvkoka.

parketa grīda puzleparketa grīda puzle
 
Patiešām, Enigma parketa grīdas kolekcija ir abrīnas vērta ne tikai par sniegumu un kvalitāti, bet arī par neparastajiem dizaina risinājumiem un dzīvīgajām koka krāsām.

parketa grīda enigmaparketa grīda enigmaparketa grīda enigmaparketa grīda enigmaparketa grīda enigma

Koks, kā zināms, ir viens no populārākajiem grīdas seguma materiāliem pasaulē. Tas ir saistīts ar faktu, ka koks ienes interjerā dabiskumu, vienkāršību un siltumu, turklāt, koksne ir izturīgs, viegli uzstādāms un uzturams materiāls. Visus šos aspektus dizainere Jamie Beckwith ir ņēmusi vērā, radot patiesi greznus koka grīdas segumus.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

koka parkets interjerākoka parkets interjerākoka parkets interjerākoka parkets interjerākoka parkets interjerā

Vairāk uzzināt par Enigma kolekciju un iepazīties ar Jamie Beckwith un viņas personīgi izstrādātajiem darbiem interjera jomā, jūs variet mājaslapā: JamieBeckwithCollection.com.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *