Skip to content

Maza vannas istaba kā liels izaicinājums- mūsu padomi un tavi risinājumi


maza vannas istaba

Dažkārt ierobežota platība var būt pozitīvi, jo liek pārdomāt katru detaļu telpā. Nekā lieka, tikai pats nepieciešamākais. Bet ko darīt, ja ierobežoto telpu gribās mazliet “palašināt” ?

Lūk daži padomi, kas tev var noderēt plānojot vannas istabas dizainu.

 

 

 

 

 

 

Vannas istabas apgaismojums

Pareizi piemeklēts apgaismojums spēj daļēji izmainīt priekštatu par telpu un tās izmēriem. Tāpat tas spēj ietekmēt to, kā mēs jūtamies. Pārāk spilgts var likt justies slikti, bet nepietiekams apgaismojums- traucējošs.

Papildus standarta griestu apgaismojumam iesakām padomāt par apgaismojumu, piemēram, pie spoguļa. Tas piešķirs telpai intimitāti un ļaus labāk relaksēties.

maza vannas istabaapgaismojums vannas istabai

Vannas istabas piederumi

Dažkārt mums nemot uzrodas daudz dažādu piederumu, kā, piemēram, uzkopšanas līdzekļi, dvieļi, šampūns, kosmētika utt. Neapšaubāmi, tas viss mums ir nepieciešams, bet ir vērts padomāt, kā un, kur to visu labāk novietot. Vannas istabas skapītis apvienojumā ar izlietni būs labs risinājums, kur vienlaikus uzglabāt visu nepieciešamo sadzīvei. Rezultātā iegusi mazliet vairāk brīvas vietas.

vannas istabas skapītisvannas istabas piederumi

Flīzes vannas istabā

Izvēloties flīzes vannas istabai, noteikti pievērs uzmanību to faktūrai, krāsai un lielumam. Izmantojot liela izmēra flīzes ( piem. 60×60 ) padomā par papildus apgaismojuma ierīkošanu. Nepietiekamā apgaismojumā, tumšas flīzes optiski sašaurinās telpu un padarīs to neizteiksmīgu.

flīzes vannas istabaivannas istabas flīzesflīzes vannas istabā

Tu vari izmantot citas krāsas flīzes ar līdzīgu rakstu, lai izdalītu kādu konkrētu zonu telpā.

Vannas istaba ir vieta, kur relaksēties. Necenties to padarīt pārlieku raibu vai jautru. Varbūt sākumā tas liksies interesanti, bet ar laiku var apnikt. Izvēlies dabiskus, mierīgus toņus. Brūnie zemes toņi ar krēmkrāsu ir klasika.

Nelielai optiskai ilūzijai noderēs glancētas flīzes grīdai vai sienām ar labu gaismas atspīdumu. Tās palīdzēs izgaismot telpu, radot lielāku plašuma sajūtu un vienlaikus greznību.

 

Brīva vieta Tavām idejām!

Padalies, kā Tu esi iekārtojis (usi) savu mazo vannas istabu. Ja tev ir kas interesants, ko mums visiem parādīt, atsūti bildes uz idejas@telpudizains.lv un mēs tās nopublicēsim tieši šeit! Katra ideja, ierosinājums vai pieredze palīdzēs padarīt mūsu mājas labākas.

vannas istaba foto

Ta kā daudziem no mums šī ir ļoti aktuāla tēma, mēs noteikti vēl atgriezīsimies pie tās, kādā no turpmākajiem rakstiem.

Man ir interesanti un Jums? 🙂

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Armands

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *