Skip to content

Mani darbi

ikea interjera dizains

Klientam bija nepieciešams interjera risinājums atainots 3D vizualizācijā divām meiteņu istabām (10 un 13 gadi). Tā kā meitenēm ļoti patīk moderns skandināvu dizains, vēlme bija izmantot IKEA mēbeļu plašo sortimentu.

 
interjera dizains viesistabai

Viesistabas kopējā platība ir 18.5 m2. Šajā nelielajā, garenajā telpā klients vēlējās rast vietu ietilpīgam dīvānam, bio kamīnam, kafijas galdiņam, ēdamgaldam, grāmatu plauktam un TV. Svarīgi bija īstenot visas šīs klienta vēlmes, saglabājot telpā vieglumu.

 
interjera dizains Siguldā

Klients pie manis vērsās pēc interjera risinājuma virtuvei, vannas istabai un viesistabas zonai. Vēlme bija pēc gaiša, funkcionāla interjera, kurā dominē Skandināvu stilam ļoti raksturīgā baltā krāsa.

 
klasiskā stilā virtuve

Virtuves dizaina izstrāde pēc prakses visbiežāk iedalās divos variantos- pirmais variants, kad klients nezin un neredz vīziju, kā varētu izskatīties plānojums, toņi, dizains kopskatā un otrs variants, kad klientam jau ir vairākas idejas un vīzija par to, kā vajadzētu izskatīties iekārtojumam, un dizainers ir nepieciešams, lai palīdzētu visas idejas apvienot vienkopus, radot ērtu, funkcionālu interjeru.

 
virtuves dizaina izstrāde

Klientam bija nepieciešams mēbeļu risinājums un izvietojums atvērtā tipa virtuvei, saskaņojot fasādes toņus ar esošajiem apdares materiāliem (grīdas flīzēm, sienas toni). Telpā bija jāparedz arī vieta kompaktai ēdmazonai.

 
interjera dizains dzīvoklim

Šis ir turpinājums sadarbībā ar Igaunijas kompāniju MARU, kas Latvijā realizē jauno dzīvokļu projektu ar nosaukumu "Solitūdes Parks". Dzīvoklim ir trīs istabas ar dzīvojamo platību 76,8 m2.

 
virtuves dizains

Klients pie manis vērsās ar konkrētām vēlmēm un vajadzībām, ko gribētu iekļaut virtuves un ēdamzonas dizainā. Tā kā cilvēki, kuri dzīvo šajā mājā, ir radoši un viņiem patīk interesantas un oriģinālas lietas, tad arī interjers tika veidots ar odziņu, iekļaujot dizainā detaļas, kas varētu "piesiet" skatienu.

 
interjera dizains dzīvoklim

Klients vērsās ar lūgumu izstrādāt konceptuālu interjera risinājumu dzīvoklim attēlotu 3D vizualizācijā, iekļaujot mēbeļu risinājumu un izkārtojumu, apdares materiālu variācijas, krāsu un furnitūru risinājumu, kā arī apgaismojuma shematisko plānojumu un rozešu izvietojumu.

 
dizains virtuvei

Virtuves iekārtas dizains ar 3D vizualizāciju ir pakalpojums, kas sniedz priekšstatu par to, kā virtuves iekārta iederēsies konkrētajā telpā ņemot vērā tās specifiku un klienta ikdienas vajadzības. Šis pakalpojums dod iespēju izmēģināt vairākas dizaina un plānojuma variācijas, pirms virtuve tiek izgatavota un uzstādīta.

 
interjera dizains vannas istabai

Šis vannas istabas 3D risinājums tapa kādai ģimenei ar pieciem cilvēkiem. Telpas platība ir tikai 4 m2, kuru dien dienā plāno izmantot visa ģimene, tāpēc šoreiz uzdevums bija radīt funkcionālu mēbeļu risinājumu, ņemot vērā cilvēku skaitu, mazās telpas izmērus un klienta izvēlēto interjera stilu.

 
vannas istabas interjera dizains

Telpas izkārtojuma 3D vizualizācija ir efektīvs veids, kā pārliecināties, vai iecerētās idejas tiešām labi izskatīsies konkrētajā telpā pirms tās ir realizētas dzīvē. Ja kaut kas no plānotā vairs nešķiet tik labi, kā bija domāts sākumā, to var paspēt izlabot, pirms meistari uzsāk darbu. Tieši šī iemesla dēļ kliente vērsās pie manis pēc palīdzības. Māja ir būvniecības stadijā un dažas no telpām radīja bažas par gala iznākumu. Viena no tām bija vannas istaba.

 
virtuves iekārtas dizains privātmājai Vecumniekos

Virtuves iekārtas dizains ar 3D vizualizāciju ir pakalpojumus, kuru var izmantot situācijās, ja līdz galam nav skaidra sava vīzija, par to, kā iedomātais virtuves izkārtojums iederēsies telpā, nav vispār priekšstata, kāds virtuves dizians labāk derētu konkrētajā telpā vai nav skaidrs, kā savu redzējumu uzskatāmā veidā nodot tālāk mēbeļu ražotājam.

 
interjera dizains 3D

Kliente vērsās pie manis, lai izmatotu pakalpojumu - mēbeļu risinājumi pēc individuāla pasūtījuma - kas ietver mēbeļu ideju jeb risinājumu atainotu 3D vizualizācijā un tehnisko specifikāciju mēbeļu ražotājam. Klienti jau zināja pie kura mēbeļu ražotāja mēbeles pasūtīs, taču līdz galam nebija skaidra vīzija par to, kādas tās varētu izskatīties, kā tās saskaņot ar esošo interjeru un kā savu redzējumu nodot tālāk ražotājam.

 
interjera dizains bērnistabai 3D

Pirmajā daļā šai privātmājai tika izstrādāts virtuves iekārtojums, turpinājumā mēbeļu risinājumi darbistabai, bērnistabai un koridora skapim. Kliente vērsās pie manis ar lūgumu palīdzēt ar mēbeļu risinājumu un dizainu. Mājas būvniecības procesā klienti lieliski bija tikuši galā ar apdares materiālu izvēli, bet mēbeles radīja bažas.

 

Interjera dizaina vizualizācija tika pasūtīta privātmājai, kura ir būvniecības sākuma stadijā ar vēlmi, redzēt, kā iecerētais telpas plānojums un mēbeles varētu izskatīties dzīvē. Tika izstrādāti 2 risinājumi- viens tapa iekļaujot maksimāli klienta vēlmes attiecībā uz mēbeļu izkārtojumu un toņu gammu, otrs risinājums- dizainera redzējums, ņemot vērā, ka dīvāns klientam paliek esošais.

 

Šis interjera dizains tika izstrādāts priekš DEMO dzīvokļa par pamatu izvēloties gaišu un mierīgu toņu gammu minimālisma stilā, kā galveno akcentu izmantojot virtuvi. Pamata mēbeles izgatavotas no gaiša lamināta Ozols Ferrara, savukārt, virtuve no Ozols Grafit ar baltu glancētu lamināta galda virsmu.

 
interjera dizains

Šis interjera dizains tika izstrādāts ģimenei, kurai bija nepieciešams funkcionāls risinājums atvērtā plānojuma virtuvei un viesistabai, vienlaikus saglabājot lakonismu un sajūtu par mūsdienīgu dzīvojamo vidi. Domājot par risinājumu, tika ņemts vērā esošās sienas tonis, kā arī grīdas segums, kam attiecīgi tika piemeklētas atbilstošas mēbeles un krāsu toņi virtuves un sekcijas fasādei.

 
virtuves iekārta

Virtuves iekārta, tās 3D risinājums un specifikācija tika izstrādāta vidēji lielai virtuvei, pieskaņojot to pie jau iepriekš izvēlēta grīdas seguma, sienas toņiem un durvīm. Klienta vēlme - virtuves iekārta, kas vienlaikus ir gana ietilpīga ar ērtu izvietojumu dažādu virtuves priekšmetu uzglabāšanai.

 
viesistabas interjera dizains

Konkrētais dzīvokļa interjera dizains tika izstrādāts 2013. gadā jaunā daudzīvokļu projektā- Solitūdes Parks. Iekārtots skandināvu stilā izmantojot akcentējošās krāsas visās trīs istabās. Mēbeles no IKEA, aksesuāri - SPICE HOME. Grīdas segumam izmantots gaišs ozolkoka parkets no firmas Boen, durvis ar ozolkoka finierējumu no Prodex. Flīzes koridorā un vannas istabā no kataloga Dvarcionu Keramika.

 
virtuves interjera dizains

Klients pasūtīja virtuves dizaina izstrādi telpai ar atvērtā tipa plānojumu, kur virtuve ir apvienota ar viesistabu un koridoru. Viens no galvenajiem uzdevumiem bija saskaņot virtuves dizainu ar jau esošajiem telpas toņiem, flīzēm un mēbelēm. Klienta galvenās vēlmes: ērta un kompakta virtuve, tumša galda virsma, kā arī paredzēta vieta maizes krāsniņai un suņa traukiem.

 
3D risinājums guļamistabas skapim

Klients pie manis vērsās ar lūgumu uzskicēt 3 mēbeļu risinājumus: guļamistabas skapi, koridora iekārtu un TV - kumodi. Tā kā dzīvoklis ir mazs ar salīdzinoši maz brīvām sienām, kur plānot mēbeļu dizainu, risinājumiem bija jābūt funkcionāliem un pēc individuāla pasūtījuma.