Skip to content

Mājīgs dzīvokļa interjers ar personību


interjers_telpudizains.lvCilvēkiem patīk sajust īstas lietas, reālus cilvēkus un gūt iedvesmu no neparastām lietām. Ir daudz interjeru, kas līdzinās viens otram. Tos aplūkojot dažkārt nepamet sajūta, ka esi jau redzējis ko līdzīgu kaut kur citur. Tomēr starp tiem mēdz paslēpties arī kas savādāks, personiskāks, kas liek uzkavēties. Mēs cenšamies tādus pamanīt un padalīties ar tiem. Un šodien ir stāsts par vienu no tādiem.

 

Aicinām paciemoties kādā neparastā, krāsām – aksesuāriem bagātā un visnotaļ ļoti mājīgā interjerā. Tas vienlaikus ir arī ļoti sievišķīgs interjers tā pat kā idejas autore. Viņas vārds ir Rita Konig. Šī sieviete spējusi sasaistīt divas radošas profesijas būdama gan rakstniece, gan interjera dizainere. Un šis radošais talants atspoguļojas arī interjerā. Satriecoši, cik gan daudz dažādu aksesuāru, krāsu un lietu šeit var pamanīt! Turklāt tām visām ir sava kārtība un nozīme. Man patīk šis viesistabas stūrītis. Un dalītais apgaismojums, kas rada īpaši intīmu gaisotni.

Diezgan oriģināli izskatās zaļās lapas, kuras spraucas caur logu iekšā telpā. Nepamet sajūta, ka esi kaut kur ārpus pilsētas. Tik daudz lietu visapkārt, kas iedvesmo!

interjera dizains dzīvoklim

aksesuāri dzīvokļa interjeram

interjers dzīvoklī

interjers dzīvoklim

mājīgs dzīvokļa interjers

interjera aksesuāri

sievišķīgs interjers dzīvoklim

mājīgs dzīvoklis

mājīgs interjers dzīvoklim

interjera dizains

telpu dizains dzīvoklī

aksesuāri dzīvokļa interjeram

darbistaba dzīvoklī

mājīga guļamistaba

aksesuāri dzīvokļa interjerā

apgaismojums dzīvokļa interjerā

mājīga guļamistaba

Avots: 4betterhome.com
Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *