Skip to content

Pašdarināti lampu abažūri – Video


AbažūrsJūs noteikti esat dzirdējuši vai pieredzējuši laiku, kad preces tika pirktas pa taloniem, stāvot ar lielu cerību vēl lielākā rindā. Pat ja bija nauda, nopirkt kaut ko bija diezgan grūti.

Tagad 21. gadsimtā veikali ir stāvgrūdām pilni ar dažādām mantām. Lai cik absurdi tas neliktos, dažkārt atrast sev perfekti pimērotu lampas abažūru, kas iekļautos kopējā dizainā pēc formas un krāsas, nemaz nav tik viegli. Tāpēc es piedāvāju risinājumu- uzmeistarot pašam savu.

 

 

Video redzama pamācība soli pa solim, kā mājas apstākļo izgatavot attēlos redzamos lampu abažūrus. Kaut arī to izskats ir mazliet atšķirīgs, tie ir izgatavoti pēc vienas tehnikas principiem.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

pašdarināti lampu abažūripašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināti lampu abažūripašdarināti lampu abažūripašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrs

Lampu abažūru izgatavošana (video)

Tehnika lampu abažūru izgatavošanai.

 

Nākamās lampas tiek taisītas izmantojot par pamatu jau esošu abažūru. Tehnika ir vienkārša, kā varēsi redzēt video, bet rezultāts, manuprāt, pārsteidz. Dažādībai var izmantot no papīra speciāli sagatavotas puķes.

 

pašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināti lampu abažūripašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrspašdarināts lampu abažūrs

Abažūru izgatavošana (video 2)

Tehnika lampu abažūru izgatavošanai.

Skaists veids, kā izgaismot gada tumšāko laiku – vai ne?

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *