Skip to content

Lampa mozaika- svētku noskaņai un siltumam


lampa mozaika no stikla gabaliņiemStikla mozaikas ir viena no senākajām mākslas formām. Tulkojot no itāliešu valodas, mozaika nozīmē- salikts no gabaliem.

Mūsdienās stikla mozaikas pielietojums ir kļuvis neierobežots. Apstrādāt var ne tikai taisnas virsmas, bet arī apaļas formas. Iespējas ir bezgalīgas. Var izveidot kā vienkāšu dizaina akcentu, tā arī šedevru. Vienvārdsakot mākslas darbu, kas uzlabos jebkuru interjeru.

 

Mozaikas sastāv no dažāda lieluma un krāsas, parasti kvadrāta formas, stikla gabaliņiem. Tie  ir iezīmīgi ar to, ka nav caurspīdīgi, bet gaismu atstaro it kā no iekšpuses. No stikla gabaliņiem izgatavota mozaikas galda lampa ir grezna ne tikai tad, kad ir ieslēgta, bet arī tad, kad to apgaismo izslēgtu. Katrs stikla gabaliņš atstaro gaismu, radot svētku un greznības sajūtu.

lampa mozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiem

 

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu) 

mozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiem

Lampa mozaika ir neatkārtojams interjera akcents, ja to saksaņo ar citiem dizaina priekšmetiem. Lielisku rezultātu var iegūt, ja mozaikas galda lampai blakus novieto no tāda paša materiāla izgatavotu vāzi un papildina ar svečturiem. Ar mozaikas gabaliņiem var dekorēt bilžu vai gleznu rāmjus, izlīmēt dažādas dzīvnieku un kukaiņu formas, kā taureņi, kaķi, bruņurupuči. Kā jau minēju augstāk, iespējas ir bezgalīgas. Brīva vieta fantāzijai.

mozaika no stikla gabaliņiemmozaika no stikla gabaliņiem

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kad draugiem un radiem gribas uzdāvināt, ko siltu, mīļu, skaistu un paliekošu, kas atgādinātu par dāvinātāju. Mozaikas stikla lampas būs patīkams un krāšņs pārsteigums, kas ielīksmos kā mazu, tā lielu.

Lai gaišs jums svētku gaidīšanas laiks!

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *