Skip to content

Stilīgs un oriģināls krāsu, tekstūru sajaukums no Scion


sciom_sienas_tapetes Tiem, kuri vēlās piešķirt interjeram individualitāti, padarīt to oriģinālu izmantojot vairāk krāsas un tekstūras, noteikti patiks britu zīmola Scion produkcija. Scion tika izveidots ar mērķi piedāvāt jaunākajām modes tendencēm atbilstošu produkciju par pieejamām cenām.

Daudz dažādu motīvu no dzīvnieku un augu pasaules kā arī spilgtas, izteiksmīgas tekstūras atrodamas gan sienas tapetēs, gan gultas veļā, mēbeļu audumos un arī paklājos. Scion ir pat sava oriģinālā krūzīšu sērija. Kompānijai ir četras produktu līnijas ar nosaukumu – BED + BATH, RUG COLLECTION, WABI SABI un MELINKI.

Visu produkciju var aplūkot un iegādāties vairāk kā 50 pasaules valstīs pie kāda no kompānijas sadarbības partneriem. Nedaudz zemāk esam atlasījuši dažas krāsainas idejas telpas noformēšanai izmantojot Scion produkciju. Vai nav skaisti? 🙂

stilīga_viesistaba_ar_scion

tekstils_viesistabai_scion

viesistabas_noformejums_scion

tekstils_viesistaba

aizkari_ar_teksturu_scion

viesistabas_interjers_scion

tekstura_viesistabai_ar_scion

tekstils_gulamistabai

dzeltena_gulamistaba_scion

gultas_vela_scion

dekoratīvie_spilveni

mebelu_audums_scion

spilveni_ar_teksturu

krasains_gridas_paklajs

paklajs_ar_teksturu

gridas_paklajs_scion

paklajs_ar_teksturu_scion

dzeltens_paklajs_scion

vannas_istabas_noformejums_scion

scion_tekstilizstradajumi

stiligas_kruzites

Informācijas avots: 4BetterHome.com

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *