Skip to content

Krāsotas stikla pudeles par krāšņām vāzēm


krāsotas stikla pudelesDzīvē viss ģeniālais patiešām ir vienkāršs un šis ir lielisks piemērs tam. Ļoti viegli īstenojama ideja, bet ar pārsteidzoši skaistu rezultātu. Piedevām, šājās pudeļu vāzēs ziediņus var rotāt pa vienam, ko tik skaisti nevaram izdarīt parastajās standarta vāzēs. Tāpēc, turpinājumā soli pa solim iziesim cauri krāsošanas procesam.

 

 

 

Pirmais solis ir atrast pudeles un izvēlēties kādā tonī tās krāsot. Šīs pudeles ir krāsotas saulrieta toņos, sākot no dzeltenās līdz violetai, bet tu, droši vari izvēlēties savas iecienītās krāsas.

rokdarbi

krāsas

Nākamais solis ir toņu sajaukšana. Var izmantot dažādas krāsas, šoreiz tika izmantotas akvareļa. Trauciņā sajauc toni (ja ir vēlme iegūt īpašu nokrāsu) un piepilinam krāsai mazliet ūdens, lai tā būtu plūstoša. Šeit jāuzmanās, lai nav par daudz ūdens, savādāk tā neturēsies pie pudeles sieniņām un krāsojums būs bāls un nevienmērīgs. Šim procesam ļoti labi noderēs paliela izmēra šļirce, ko var iegādāties jebkurā aptiekā.

rokdarbi

rokdarbi

krāsotas stikla pudeles

Tad ar šļirces palīdzību piepilda pudeli ar krāsu. Palielākai pudelei būs nepiciešams ap 80-100 ml krāsas, lai vienmērīgi nosegtu stikla sieniņas. Kad tās vienmērīgi noklātas, krāsas atlikumu izlej ārā un apgāztā pozīcijā pudeli tur vairākas stundas. Pēc tam pudeli apgriež otrādi, noslauka malas un atstāj nožūšanai. Tas parasti prasa pāris dienas.

krāsotas stikla pudeles

stikla pudeles

Ja izmanto akvareļa krāsas, tad pudelēs nedrīkst liet ūdeni, ir jāizmanto plastmasas mēģene, kā parādīts bildē. To var iegādāties gandrīz jebkurā floristikas veikalā.

interjera aksesuāri

Kad viss ir sagatavots, tad jaunās vāzes var rotāt ar ziediem.

ziedu vāzes

Skaisti, vai ne!? 🙂

Ja tev likās interesanti un noderīgi, padalies ar citiem izmantojot Draugiem Ieteikt pogu!

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *