Skip to content

Idejai: vienkāršs veids, kā pievienot griestu lampu vietā bez elekterības izvada


kā pievienot griestu lampu bez elektrības izvadaAr šādu situāciju, manuprāt, katram no mums ir nācies saskarties, kad remonts jau ir uztaisīts, rozetes un elektrības izvadi ievilkti un mainīt kaut ko kļūst diezgan apgrūtinoši, bet dizaina un izkārtojuma vēlmes gribas jau savādākas. Šādā situācijā noder mazas viltības. Tāpēc šoreiz par ļoti vienkāršu, bet efektīvu veidu, kā pie griestiem piekārt lampu vietā, kur tai nav paredzēts elektrības izvads.

Šajā konkrētajā situācijā ir izmantota griestu lampa, kurai vada galā ir pievienota rozete. Griestos ir uztaisīts āķis pie kura nofiksēta lampa vēlamajā garumā, pārējo vada daļu aizvelkot garām aiz dekoratīvā sienas paneļa. Šo pašu ideju var izmantot ne tikai pie TV sekcijas, bet arī atpūtas un virtuves stūrīša iekārtošanai. Bieži vien gadās situācijas, kad gribās virs ēdamgalda lampu mājīgākai sajūtai, bet tajā vietā nav paredzēts elektrības izvads, tad šis būs viegli realizējams risinājums bez īpašiem tēriņiem un telpas pārveidošanas.

(bildes no video)

kā pievienot griestu lampu bez elektrības izvada

kā pievienot griestu lampu bez elektrības izvada

kā pievienot griestu lampu bez elektrības izvada

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *