Skip to content

Elegants un silts interjera dizains krēmkrāsas toņos


krēmkrāsa

Krēmkrāsa ir viegli uztverama un acīm patīkama, tā nomierina un relaksē.

Lai radītu izsmalcinātu un vieglu istabas iekārtojumu, speciālisti iesaka izvēlēties gaišas krāsas toņus, gluži kā vaniļas saldējums, maiga karamele vai putukrējums. Rezultāts būs izmeklēts un gaumīgs interjera dizains.

Savukārt, ja klāt pievenosim mazliet “brūnās šokolādes” akcentam, iegūsim “garšīgi” harmonisku istabas iekārtojumu.

 

Krēmkrāsa labi saskan ar brūnas krāsas mēbelēm un baltiem griestiem, radot relaksējošu, gaišu un mājīgu istabas iekārtojumu. Šai krāsai ir vairāki toņi, kuri lieliski sader kopā ar visām brūnajām nokrāsām. Piemēram, kombinējot sienas ar krēmkrāsas un viegli vai tumši brūniem toņiem, iegūsi siltu un patīkamu istabas auru. Šīs krāsu kombinācijas parasti izvēlas, lai sasniegtu elegantu un vienmēr “svaigu” interjera dizainu.

virtuves dizains krēmkrāsā

krēmkrāsa interjerā

interjera dizains viesistabā

krēmkrāsa istabai

interjera dizains guļamistabai

Krēmkrāsa ir pievilcīga pati par sevi ar tai raksturīgo vieglumu un dabiskumu. Ja to papildina ar citas krāsas akcentiem, tā kļūst vēl pievilcīgāka un skaistāka. Krēms ļoti labi sader kopā ar pasteļtoņiem un košām krāsām. Izņēmums ir melnā krāsa. Šī krāsa ir pārāk skarba priekš tik delikātas un maigas krāsas, kāda ir krēmkrāsa.

dīvāns krēmkrāsas

interjera dizains krēmkrāsas

interjera dizains sarkans

interjera dizains krēmkrāsas sarkans

interjera dizains viesistabai

krēmkrāsas viesistaba

interjera dizains krēmkrāsa un brūns

interjera dizains kremkrasa un melns

Diezgan bieži interjerā krēmkrāsu izmanto sienu krāsošanai, jo atšķirībā no baltās krāsas, krēms neizskatās tik sterils un bezpersonisks. Tomēr tā lieliski izskatās ne tikai kā sienu tonis, bet arī mēbeļu, aizskaru, paklāju, gultas veļas, dīvāna dekoratīvo spilvenu un daudzu citu aksesuāru krāsa.  Šo toni var droši izmantot guļamistabas dizainā, lai radītu jutekliski maigu telpas iekārtojumu.

interjera dizains krēmkrāsa un zils

krēmkrāsa interjerā

mēbeles krēmkrāsā

krēmkrāsa interjera dizains

Krēmkrāsa liecina par mājas saimnieka gaumes izjūtu, vieglu, maigu, izsmalcinātu, kas izsauc patīkamas emocijas kā mājiniekiem, tā arī viesiem.

Tāpēc, ja tev šī krāsa rada patīkamas izjūtas, droši izmanto krēmu, lai radītu ap sevi harmonisku un pozitīvu atmosfēru. Jo no mūsu dvēseliskā stāvokļa ir atkarīgs, kā mēs jūtamies garīgi un fiziski.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *