Skip to content

Saulains interjera dizains 40 m2 dzīvoklim Francijā (Golfe-Juan)


interjera dizains nelielam dzīvoklim

Šis jaukais, 40 kvadrātmetru nelielais dzīvoklis atrodas Francijas dienvidos, pilsētā ar nosaukumu Golfe Juan. Tā ir maza piekrastes pilsēta starp Kannām un Juan les Pins. Saulaina vieta, ko var manīt arī interjerā. Tas ir gaišs, saulains un liekas plašs, neskatoties uz mazo kvadratūru.

Pamatā izmantoti bēšie toņi kombinācijā ar baltu. Šīs krāsas ļoti labi atstaro gaismo, tāpēc rada vizuāli plašāku iespaidu par telpu. Ja pavērosi bildes tuvāk, pamanīsi, ka guļamistaba ar viesistabu ir caurstaigājamas telpas.

Dizaineri ir izmantojuši nelielu viltību, lai tās padarītu savā starpā harmoniskas. Guļamistabas siena ir nokrāsota vienā tonī ar viesistabas bio kamīnu, savukārt, guļamistabas gulta saskaņota vienā tonī ar viesistabas sienu krāsu, radot akcentētu, tajā pašā laikā vienojošu un harmonisku interjeru. Skaisti, vai ne?

 

 

 

interjers dzīvoklim

interjera dizains nelielam dzīvoklim

virtuves interjers

mazas vannas istabas dizains

terases dizains dzīvoklim

Kas tev patīk šajā interjerā visvairāk? Personīgi man, ļoti patīk, ka šajā dzīvoklī visas telpas (guļamistaba, viesistaba, virtuve) ir saskanīgas un vienojošos toņos. Tas rada iespaidu par plašāku un lielāku dzīvokli.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *