Skip to content

Eklektikas stils interjerā


eklektikas stils Šodien, tas vairs nav pārsteigums, ka daudzos interjeros tiek veiksmīgi apvienoti vairāki dekoratīvie stili, kā arī atšķirīgas kultūras iezīmes. Šādu vairāku stilu, kultūras un laika iezīmju miksli, sauc par eklektikas stilu.

Interjerā tiek izmantoti visu stilu salikumi dažādās kombinācijās.

Piemēram, viesistabā var izvietot senlaicīgu dīvānu un blakus novietot modernu žurnālgaldiņu. Bieži var sastapt vecas mēbeles ar nolupušu krāsu apvienojumā ar ļoti moderniem aksesuāriem. Tomēr ir jāatceras, ka svarīgas ir detaļas, kas vieno dažādos stilus un rada pabeigtības sajūtu, pretējā gadījumā interjers liksies bezgaumīgs. Lielu lomu spēlē materiāli un krāsas, kurus savā starpā saskaņojot var radīt harmonisku un vienojošu interjera sajūtu.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

eklektikas stila viesistabadekoratīvie stili interjerāinterjera stilieklektikas stils interjerāeklektikas stilseklektika viesistabāinterjera dizains eklektikas stilā

Aksesuāriem izmanto bildes, fotogrāfijas, dažādus suvenīrus, mēbeles, kas mantotas no paaudzes paaudzē. Eklektikas stils interjerā vienmēr izskatīsies jautrs, bagāts un liecinās par saimnieka patieso dzīvi, jo būs piepildīts ar draugu dāvanām un atmiņām par kādu konkrētu laika posmu.

Kā pozitīvu iezīmi vēl var minēt to, ka šo stilu ir viegli papildināt un mainīt pēc sirds patikas. Piemēram, nomainot bildes, fotogrāfijas, tekstilu, kā paklāji, aizkari, dekoratīvo spilvenu pārvalki, interjeram var iegūt otro elpu.

Ko Tu domā par šo interjera stilu? Padalies ar savu viedokli!

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *