Skip to content

Pārsteidzošas dizaina lampas izgatavotas no ķirbja


dizaina lampa

Lampu autors ir poļu izcelsmes mākslinieks- Przemek Krawczyński. Dizaina darbi ir izgatavoti no ķirbjiem, kas tiek atvesti no Senegālas. Kā stāsta pats darbu autors, ķirbis ir unikāls auglis ar plašām pielietošanas iespējām. Salīdzinājumā ar koku, tam nav gredzenu un zarainu vietu. Ķirbis pēc struktūras ir viengabalains, tāpēc to var plaši pielietot saimniecībā.

 

Izgatavojot ķirbja lampas, ir nepieciešama liela pacietība un precizitāte katrā darba posmā- sākot ar idejas ieskicēšanu un beidzot ar krāsošanu. Tāpēc, lai izgatavotu vienu lampu, nepieciešami vidēji 1,5- 2 mēneši.

Autors izgatavo ekskluzīvas dizaina lampas un galvenā prioritāte ir kvalitāte nevis kvantitāte. Nav divu vienādu lampu, katra ir unikāla gan pēc formas, gan dizaina. To cena vidēji svārstās ap 2 900 dolāriem jeb 2 300 eiro.

Tiem, kuriem interesē, var iegūt vairāk informācijas autora mājas lapā: Calabarte.com.

dizaina lampa no ķirbja

dizaina lampas no ķirbja

dizaina lampas

lampa no ķirbja

dizaina lampas no ķirbja

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *