Skip to content

Adventes vainags- svētku interjera neatņemama sastāvdaļa


VainagsMan šogad pirmā Advente ir “piezagusies” pavisam negaidīti. Vēl nesen liekas, ka bija vasara, bet nu jau nedēļas nogalē iedegsim pirmo sveci svētku vainagā.

Ikdienas steigā vēl neesmu paguvusi iegādāties Adventes vainagu. Varbūt tev ir līdzīga situācija?  Tāpēc izveidoju šo rakstu ar pāris interesantiem risinājumiem. Ja tev nav iespējas tikt pie zaļa skujkoku vainaga, šeit varēsi pasmelties idejas alternatīvam.

Lai radītu savu Adventes vainagu, nav nepieciešams daudz. Galvenais ir ideja- vienkārša, bet skaista! Vainaga pamatam lietderīgi var izmantot mājās sastopamus sadzīviskus priekšmetus, kā piemēram: puķupodus, glāzes, groziņus, šķīvjus, formiņas, paplātes, krūzes un svečturus.  Savukārt greznošanai noderēs dekoratīvās smiltis, lentītes, zariņi vai rotājumi no pagājušajiem Ziemassvētkiem.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

adventes vainags svētkiemadventes vainags svētkiem
vainags no rotājumiemadventes vainags svētkiemvainags ar rotājumiemvainags ar rotājumiemvainags no valrieksiem
 vainags ar eglīšu rotājumiemvainags no eglīšu rotājumiemadventes vainags ar zvaigznēm

Darinot pašam savu vainadziņu, svarīgi ir saglabāt gaumes sajūtu un piedomāt pie tā, kā tas izskatīsies kopējā interjerā. Krāsas un materiāli, lai savā starpā ir harmoniski un viens otru papildina, tad Adventes vainags priecēs, sniedzot svētku sajūtu, kas radīta pašu rokām.

Galvenais ieteikums- parūpēties, lai vainags ir uguns drošs. Pieskati, lai liesmas tuvumā neatrodas dekorācijas un sveces būtu piestiprinātas uz droša materiāla.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

adventes vainags podiņosadventes vainags karināmsadventes vainags ar bumbāmadventes vainags ar čiekuriemadventes vainags podiņos ar rotājumiemadventes vainags ar riekstiem

Man gribas tev novēlēt šo Adventes laiku sirdī gaišu, siltu un rast vairāk laika, ko pavadīt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

One Comment

  1. Evelīna Laškova says:

    Sveicināti!

    Vēlos jautāt vai izgatavojat adventes vainagus pēc pasūtījuma?
    Apskatīju Jūsu darbus un priecē, ka tie nav klasiskie varianti, meklēju kaut ko modernu. Priecātos ar Jums sadarboties!

Leave a Reply

Current day month ye@r *