Skip to content

21 moderns un elegants ādas stūra dīvāns


ādas stūra dīvānsĀdas stūra dīvāns ir ideāls risinājums, ja gribas viesistabā radīt dārgu un elegantu dizainu. Tas nav tikai graciozs dīvāns, bet arī praktisks un viegli kopjams.

Bet pirms jūs nolemjat iegādāties sev jaunu ādas stūra dīvānu, ir dažas svarīgas lietas, ko jums vajadzētu paturēt prātā.

Dažāda veida ādas stūra dīvāni

Izvēles iespējas ir plašas. Pārdošanā ir pieejami stacionāri dīvāni, kas paredzēti galvenokārt sēdēšanai un dīvāni, kas paredzēti gan sēdēšanai, gan gulēšanai. Šie divi veidi iedalās sīkāk: mazos stūra dīvānos, vidējos un lielos. Pirms iegādāties dīvānu, ir svarīgi saprast, kādam nolūkam tas kalpos un cik liela ir telpa. Tās ir pirmās lietas, kas jums ir jāpasaka pārdevējam, lai viņš varētu noorientēties un piedāvāt labākos risinājumus.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu) 

ādas stūra dīvāni istabaiādas dīvāni viesistabāādas dīvāns krēmkrāsaādas dīvāns brūns

ādas dīvāni viesistabāādas dīvāns viesistabā

Ejot uz veikalu, pareizi būtu paņemt līdzi gan telpas plānojumu, gan grīdas un sienas toņu paraudziņus. Tas ļoti palīdz konsultēšanas procesā, ja ir informācija par telpas izmēru, toņiem un plānotajām mēbelēm. Jo vairāk informācijas būs pārdevēja rīcībā, jo perfektāks būs iznākums. SVARĪGI! Meklējiet atsaucīgus un kompetentus pārdevējus. Tas atmaksājas!
 

ādas dīvāns viesistabāādas stūra dīvāns baltā krāsāādas dīvāni viesistabāādas dīvāni viesistabā
 
zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu) 
 ādas stūra dīvāni viesistabāādas dīvāns viesistabāādas dīvāni viesistabāādas dīvāni viesistabā

Ādas krāsas

Melns ādas stūra dīvāns ir viens no populārākajiem un visbiežāk pirktajiem. Iemesls? Melns tonis vienmēr izskatās dārgi un eleganti, to ir viegli pieskaņot un grūti kļūdīties. Tā ir klasika. Tomēr bez melnas krāsas tirgū ir piejami daudz ādas toņi. Piemēram, brūns ādas stūra dīvāns telpai piedos mājīgumu un siltumu, turpretī spilgtie toņi, kā- zils, zaļš, oranžs un sarkans, ir dzīvīgi un vislabāk izskatīsies modernā interjērā. Bēšs un balts ādas dīvāns popularitātes ziņā ierindojas otrajā vietā aiz melna ādas dīvāna. Šos toņus izvēlas diezgan bieži, jo atrodas pa vidu starp klasisku un modernu stilu.

Pirms jūs iegādājaties dīvānu, svarīgi saprats kādā stilā un kādos toņos vēlaties iekārtot viesistabu. Pretējā gadījumā krāsas savā starpā var konfliktēt no efekta radot defektu. Ja ir iespēja izmantot kādu no 3D vizualizācijas programmām, izmantojiet to. Ar šo programmu kļūdāmības iespēja ir krietni mazāka, jo tā parādīs reālos telpas izmērus un krāsas. Jūs varēsiet skaidri redzēt vai izvēlētais dīvāns iederas jaunajā interjērā vai nē.

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

ādas dīvāns melnsādas dīvāns balts

ādas dīvāni viesistabāādas dīvāns viesistabā

ādas dīvāns sarkansādas dīvāns sarkans

Ādas dīvāna kopšana

Ar pienācīgu aprūpi ādas stūra dīvāns var kalpot vairākus gadus. To var tīrīt pamērcējot lupatiņu vieglas koncentrācijas ziepjūdenī vai vienkārši tīrā ūdenī. Pēc mazgāšanas nosusinot ar sausu drānu.

Ādas dīvānu kopšanai var izmantot speciālos, saimniecības preču veikalos nopērkamos tīrīšanas līdzekļus, bet vēlams šajos jautājumos konsultēties ar speciālistu. Pirms sākat tīrīt dīvānu, jāpārbauda kā āda uz to reaģē. To vislabāk darīt neredzamās vietas, lai nejaušas kļūdas pēc to nesabojātu.

Uz tikšanos jaunā rakstā,

Andra

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *