Skip to content

25 risinājumi nelielam dzīvoklim ar atvērtu plānojumu


apvienota-virtuve-un-viesistaba-interjera-risinajums_17Mūsdienās arvien vairāk cilvēki dod priekšroku atvērtajam plānojumam, tādējādi padarot dzīvojamo vidi sev praktiskāku un mājīgāku. Mainoties laikam, mainās arī tendences. Ja agrāk virtuve bija paredzēta tikai ēdiena pagatavošanai un nobaudīšanai, mūsu aizņemtajā šodienas dzīves ritmā tā ir nedaudz mainījusi savu pielietojumu, kļūstot par daļu no brīvā laika pavadīšanas ģimenes vai draugu lokā.

 

Pastāv dažādi risinājumi, kā ar mēbeļu, aksesuāru un pareiza apgaismojuma palīdzību nodalīt virtuvi no ēdamzonas un atpūtas zonas. Šajā rakstā mēs centāmies apkopot savstarpēji atšķirīgus risinājumus, kas īpaši patiks nelielu dzīvokļu īpašniekiem.

Lai izdodas!

zoom (nospied uz bildes, lai palielinātu)

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”2″ sort_by=”order” order_by=”asc” image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”1″ thumb_width=”260″ thumb_height=”175″ popup_fullscreen=”1″ popup_autoplay=”1″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”none” watermark_link=”http://web-dorado.com”]

Ikdienā mans darbs ir ar klientiem no Latvijas un ārpus tās, strādājot pie lielākiem un mazākiem interjera projektiem, sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnam vai daļējam interjera projektam mājai vai dzīvoklim.

Leave a Reply

Current day month ye@r *